Fundacja

VI Biesiada z Księciem

Fundacja im. Księcia Konstantego Ostrogskiego zaprasza na Biesiadę z Księciem. Po raz szósty. Zainteresowanie imprezą wciąż wzrasta, ale jej cele pozostają niezmienne. To integracja ludzi z różnych zakątków Polski, rodziców i ich dzieci. 
Tym razem spotykamy się 10 lutego. Miejscem biesiady będzie Santana, przy ul. Baranowickiej 55 (obok ronda) w Białymstoku.
Na Biesiadzie zagra sprawdzony podczas poprzednich biesiad zespół Hramada prowadzony przez Hienadzia Szemiota. Repertuar na pewno będzie nam bliski. Tańce i biesiadna piosenka, również w wykonaniu zaproszonych gości będzie – mamy taką nadzieję – sprzyjać karnawałowej zabawie.
Zachęcamy by na biesiadę razem przyszły pokolenia. By rodzice zaprosili dzieci, albo dzieci rodziców. Jak zawsze można przyjść samemu. Niewątpliwie będzie szansa na zawarcie nowych znajomości.
Za bilety w cenie 150 zł i 130 zł (w przypadku studentów i młodzieży uczącej się) można zapłacić wyłącznie w siedzibie Fundacji Księcia Ostrogskiego przy ul. Składowej 9. Nie przyjmujemy wpłat na konto.
Sprzedaż biletów od 16 grudnia.
Telefony członków komitetu organizacyjnego, reprezentującego Fundację Księcia Ostrogskiego
Natalia Klimuk – 507 936 319, Ałła Matreńczyk 728 985 190, Anna Radziukiewicz 510 278 970, Daniel Simoniuk 601 514 666.