Fundacja

E – Przegląd wkrótce!

Jesteśmy z Państwem od ponad ćwierć wieku. Staramy się, by co miesiąc trafiły do Państwa artykuły o sprawach ważnych i ciekawych, dotyczące Cerkwi i naszej w niej obecności. W tym czasie Przegląd zmienił i swoją nazwę, i szatę graficzną, pojawiła się strona internetowa naszego czasopisma, która zawiera większą część każdego numeru. Mamy kolejną propozycję. Obok tradycyjnego wydania papierowego, uruchamiamy też wersję cyfrową Przeglądu.

Jakie są jej plusy? Przegląd w wersji elektronicznej będzie tańszy – koszt jednego egzemplarza to 4 zł. Poza tym wcześniej, zanim numer drukowany ukaże się w cerkwiach i kioskach, czy prenumeracie, zwłaszcza zagranicznej, można go mieć na swoim komputerze. E-wydanie będzie dostępne od majowego, czyli paschalnego, numeru. Trzy kolejne numery – właśnie majowy, a także czerwcowy i lipcowy, będzie można pobrać za darmo i oswoić się z jego nową wersją.

Zamówień można będzie dokonywać od 21 kwietnia wchodząc na stronę www.przegladprawoslawny.pl, gdzie znajduje się panel e-wydanie. Tu klikamy i postępujemy zgodnie z tam podaną instrukcją.